| Domino2018 a întrebat:

Salut TPU,
Recomandati-mi va rog o masina de spalat rufe buna.
Bugetul meu este de doar 1300 lei pentru aceasta achizitie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Https://www.rombiz.ro/......-plus-alb/
O masina foarte buna a comandat-o mama de aici si e foarte multumita de ea, are rating 4, 6 pe eMAG dar cel mai bun pret este aici.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Heinner HWM 8014 A+++, 8 kg, 1400 rpm, 1245 lei la oferta pe e-mag.
Eu am multe electrocasnice heinner si sunt foarte mulțumit de ele.

Bula
| Bula a răspuns:

Eu am un Beco cu incarcare frontala, de cca 10 ani.
Nu am avut probleme deosebite cu ea.

Evident, durata de functionare depinde muuuuult de modul de folosire.

| sierra1 a răspuns:

Azi si mâine eMAG are reduceri serioase. Incearcă aici:

https://www.emag.ro/......-si-1500/c

| mihai69 a răspuns:

Cam orice Arctic (Beko sunt cam la fel, se fac în aceeași fabrică, dar costă ceva mai mult).
De exemplu asta: http://www.emag.ro/......DVSNLNBBM/
Am una asemănătoare (luată din resigilate) care merge perfect. Și nici nu consumă mult, mai ales apă. Pe termen lung, contează și asta...