| Vegetto a întrebat:

Stiti careva de ce cand am bagat blugi la masina de spalat au iesit cu niste pete albe? Si cum ii spal sa iasa petele happy

Răspuns Câştigător
| iamy a răspuns:

Daca petele ies inseamna ca nu s-au clatit bine.Mai da-le o clatire.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca petele albe sunt locuri unde s-au decolorat de la vreun produs chimic.Revopseste-i.

| laptopnews a răspuns:

Incearca sa ii clatesti si daca ai noroc o sa fie ca la inceput. Sper doar sa nu fie pete de clor si de fapt sa fie decolorati. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| DeeJhayMaster a răspuns:

Cea mai buna metoda ar fi sa-i spalati cu hipo

| kitty9921 a răspuns:

Iamy are dreptate