| Wesley_Allexandra_2000 a întrebat:

Salut TPU
sunt blocată în bucătărie si nu pot sa deschid usa bcs s-a rupt clanta si idk unde e cheia
helppp;(

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cu un cutit bagat intre usa si toc, incearca sa prinzi cumva acea limba de la broasca/clanta, care blocheaza usa, incit s-a o misti, ca atunci cand tragi de usa, sa o poti deschide. Asta daca nu cumva ai gasit o solutie deja.

| tintareco a răspuns:

Ce fel de ustensile ai în bucătărie?

| Zorizilei a răspuns:

Scoti imbusul de la clanta sa o poti scoate de tot si bagi ceva in broasca incat sa poti invarti si deschide