Întrebare recomandată | MihaelaDart a întrebat:

Valabil pentru cei din Constanta, daca cunoasteti magazine cu preturi rezonabile la flori, sa se poate faca livrari acasa si cu plata online, cunoasteti?

Daca stiti si vreun site ori ba chiar un nr de telefon de-al magazinului, mi-ar fi si mai simplu...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| m00n a răspuns:

E floraria de la Dacia de pe colt, face aranjamente superbe si chiar ieftine.De plata online nu stiu, dar cred ca poti gasi pe net datele lor de contact si poti intrebahappy

6 răspunsuri:
| m00n a răspuns:

Iata am gasit si datele lor de contact aici: http://www.infocompanies.com/......-86017.htm

| MihaelaDart explică (pentru m00n):

Iti multumesc mult pentru ajutor! Am si vorbit cu ei!

| m00n a răspuns:

Ce placere:*

| MihaelaDart explică (pentru m00n):

Vreau sa iti dau fundita, dar imi da la userul de jos! voi da un mesaj la admin de ce imi apare problema asta...

| m00n a răspuns:

Multumesc frumos:*