| Feitan a întrebat:

vreau sa imi cumpar anul acesta o garsoniera/apartament in Bucuresti (Cel mai probabil garsoniera din cauza bugetului - 40.000 euro). Si as vrea sa stiu daca aveti ceva recomandari, experiente sau sfaturi. Caut In jurul Universitatii Politehnica. Cerintele ar fi : Sa aiba garaj/loc de parcare si an de fabricatie cat mai nou.

1 răspuns:
| GouDidodino a răspuns:

La 40000 poti sa-ti iei si apartament cu 2 camere, dar nu unde vrei tu si cu loc de parcare. Cel mai probabil, cum ai spus si tu, te încadrezi la o garsoniera cu cerințele tale. Ținând cont de faptul că este una dintre cele mai aglomerate zone din Bucuresti, eu nu mi-aș lua acolo si garantat as alege 2 camere in alta zona decat garsoniera in militari