| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina de spalat rufe, ce sfaturi imi dati?
dispun doar de un buget de 1000 ron

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu mi-am cumparat in urma cu 6 luni aceasta masina de spalat: http://www.domo.ro/......DWD-MT1031 si sunt foarte multumita de ea: este spatioasa dar nu ocupa mult loc, este destul de silentioasa, are programe potrivite nevoilor mele si are bule de aer, ceea ce imi perimite sa spal sacouri fara sa le sifonez.

1 răspuns:
| justmisterious a răspuns:

Indesit, whirpool. gasesti masini bune la pretul acesta. intreaba vanzatorul ce ti-ar recomanda si sigur te ajuta. bafta