| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum pot sa scap de o pata care a aparut de cand mi-am pus aerul conditionat, probabil este de la cei care au zugravit nu pot sa imi dau seama, spuneti-mi cu ce pot sa dau peste ea

http://imgur.com/a/Jq7pc

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Poti cumpara un sac mic de 3 kg ieftin costa in jur de 30 lei se numeste CT 127 si cu fierul de glet poti trage 2 sau 3 maini peste el si va iesi culoarea alb
tragi o mana de glet peste acea pata si astepti in jur de 20 de minute dupa aceea iar inca o mana pana vei fi multumit de culoara alba si poti traga o lavabila de orice culoare peste ea

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Cu vopsea lavabila, pur si simplu, nimic deosebit.