| Relic a întrebat:

Trebuie sa cumpar niste lucruri si am de ales intre bricostore si dedeman. Stiti cumva care din cele doua are preturi mai mici?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu intri pe site urile lor si sa nu verifici preturile la ceea ce vrei tu sa cumperi

sa nu intri... musca

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La multe produse Brico este sub Dedeman ca pret, in special la cele care intra in oferta, reducerile fiind mai serioase. In schimb Dedeman are sortimentatie mult mai variata.

| regis a răspuns (pentru regis):

PS: La valori foarte mari, Dedeman negociaza discounturi substantiale.

| cristi202 a răspuns:

Dedeman, e clar. Mie îmi place si ca sunt romanasi de-ai nostri.

| Adry05 a răspuns:

Depinde ce ai nevoie, mi se pare ca in Dedeman gasesti mai multe.

| Relic explică:

Mentionez ca locuiesc in drobeta turnu severin daca asta are relevanta...