| AdiMihai25 a întrebat:

Salut tuturor.
Cat ajung costurile manoperei pentru o terasă lipită de casa si anume (schelet din căpriori, lambriul de bătut 40m2, tegola la acoperiș 40m2?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cca. 1000 euro te costa materialele, mergand pe capriori de 14/10, lambriu de 9 mm si sindrila low cost, vorbind de acoperis simplu, intr-o singura apa.

Bula
| Bula a răspuns:

Fiind vorba de o suprafata compatibila, te poate costa cat o garsoniera sau chiar mai mult.
Nu uita: mai ai nevoie si de fundatie!

| sierra1 a răspuns:

Nu-s in temă dar nimeni (meșter desigur) n-o să-ți spună un preț fără să vadă la fața locului despre ce e vorba. deci cheamă-l să constate el