| PublicName330 a întrebat:

Salut tuturor. De ce cand pun apa la dozator in pahar face un sunet bidonul de apa in loc sa scada direct cantitatea?

3 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Pt ca își trage aer sa înlocuiască cantitatea de apa scursa de acolo și zgomotul

| Antonies a răspuns:

Stiu ca nu are nici o legatura cu intrebarea, dar chiar esti radiointim?laughing

| Alex177 a răspuns:

Din cate stiu eu, dozatorul are un mic rezervor. Adica cand pui bidonul de apa in el se duce putina apa acolo, deci atunci cand curge nu curge direct din bidon. Curge din acel rezervor si apoi el se reumple.