| stalin a întrebat:

va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema:doresc sa imi cumpar o plita incorporabila pe gaz, iar cea care imi place are butoanele pe laterala dreapta.chestia e ca eu plita o voi momta langa perete, adica plita va avea perete in partea dreapta a ei.asadar,imi poate spune cineva,cam ce distanta ar trebuiu sa las intre plita si perete,pentru a nu avea probleme? mi-e frica sa nu se topeasca butoanele, sau sa nu pot avea acces la ele in mod facil..in speranta ca m-a ve-ti ajuta, va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| HailSithis a răspuns:

Atata timp cat poti accesa butoanele distanta e buna.
Funda?

3 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Salut Stalin (wow)
Dinstanta dintre butoane si perete depinde de cat esti de confortabil.
Cat despre topire butoanele sunt facute dintr-un material special

| stalin explică (pentru HailSithis):

Salut! am uitat sa specific faptul ca intreb despre distanta, deaorece am spatiul mic in bucatarie, si astfel as dori cumva sa aflu distanta minima admisa, ca sa zic asa.

| stalin explică (pentru HailSithis):

Ok! mersi de ajutor!

| HailSithis a răspuns (pentru stalin):

Atata timp cat poti accesa butoanele distanta e buna.
Funda?