| laeimbrea a întrebat:

Salut, vreau sa imi sculptez pe o scândură numele la firma ceva cu laserul sau sa imi faca cineva, ceva frumos, din lemn...
Aveti idee unde as putea sa comand asta, online daca se poate.

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Vreun mester popular, dintre cei ce vin la muzeul satului, sau intreaba-ti tatal cu ce innegrea lemnul cand era in generala, la `lucrul manual`. Era o ustensila, cu un capat de fier, care se incingea, fie manual, fie electric, si se putea scrie pe lemn, face broderii, etc

| laeimbrea explică (pentru Sonia822):

Ma gandeam ca poate gasesc un site ceva online..Nu ma pun sa fac eu happy

| mihai69 a răspuns:

Google e prietenul tău:
http://www.gravez.ro/
etc.