| oracoluldindelphi a întrebat:

Salutare. Am nevoie de cutii cu capac, asemenea celor in care se vand papucii sau cum sunt cele de cadouri. Problema este ca am nevoie deocamdata doar de cateva. Unde pot sa gasesc asa ceva de cumparat? Ma poate ajuta cineva?
Am gasit siteuri cu ambalaje de carton dar fac numai comenzi mari.Eu am nevoie de maxim 10 deocamdata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Timisoara am gasit la Bamboo asa ceva, depinde de marime dar sunt cam scumpe, dar poti sa incerci la magazine de papuci, prin piete-bazare ca sunt multe vanzatoare care nu au ce sa faca cu [,] cutiile ca multi clienti le refuza.
Merita sa incerci si in plus ti le da si gratishee hee. O cutie de la un magazin, 2-3 de la altu`.

Bafta!:*:*:*

2 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai la magazinele de incaltaminte du`te si cere-le vanzatoarelor ca ele de obicei nu aurnc imediat cutiile. O sa reusesti sigurhappy Au destule.Nu e nicio rusine, ii spui ca ai nevoie de cateva, ele oricum n`au ce face cu ele.Serios,am facut si eu odata chestia asta.

| dana_4015 a răspuns:

Incearca in bam boo.acolo gasesti toate marimile si toate culorile. Preturile incep cu 3 lei( pentru. cele mai mici) ...si ajung la 40 lei(pentru. cele mai mari). FUNDA?batting eyelashes