| Stancu_Marius_1918 a întrebat:

Salutare, am nevoie de o informatie urgenta, am pierdut factura enel ce pot face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ei, sau ii suni si ceri o copie!

| mihai69 a răspuns:

Poți merge la un centru Enel și plătești direct la ei (te vor găsi în sistem); din păcate, au rămas foarte puține astfel de centre.
Mai simplu, îți faci un cont MyEnel și o să ai tote facturile online. Poți și plăti online dacă ai un card. Eu așa am făcut. De fapt, am plată automată din contul bancar.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Suni la ei sau le trimiti un email cu problema in cauza si o sa iti explice ei ce trebuie sa faci (o sa te duci cu banii cum ai platit si pana acum doar ca fara factura).