| UzzY475 a întrebat:

Salutare, as avea nevoie de niște sfaturi deoarece vreau sa fac niște schimbări prin camera. Am o camera destul de mare (e de fapt o camera și o sufragerie, dar e spațiul meu rolling on the floor ) as dori sa-mi vopsesc pereții și am niște mobila mai veche pe care as vrea sa o vopsesc de asemenea. În ce culori mi-ati recomanda sa vopsesc? E destul de luminata camera. Eu ma gândeam la pereți albi, mobila alba, dar nu știu dacă ar da bine.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca totul este alb o sa spui ca vei intra intr-un spital. Trebuie sa ai un contrast ca mobila sa iasa in vedere sau invers. Iti recomand sa te inspiri de pe https://pinterest.com/

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Parerea mea ca e prea mult alb si ar da bine o pata de culoare având în vedere că e spațiul mare