| Alynush95 a întrebat:

Salutare, cunoasteti vreo firma care realizeaza case/vile la rosu/cheie in rate, eventual pot dispune de un avans inainte?
Multumesc

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să facă asta în rate, au nevoie de bani din care să facă asta. Ori bani ca să poată face asta a doar băncile. Astfel calea este, împrumut de la bancă din partea ta, cu un avans înainte depus de tine.

| Wr3nch a răspuns:

Nu iti recomand sa dai avans in perioda asta, mai bine stai pana trece carantina.

| Holiday a răspuns:

In ce oras esti? De fapt, in ce oras vrei?