| tteddy a întrebat:

Salutare imi puteti recomanda o cabana din Brasov 6 camere+ restaurant pana in 800lei stiti carevA?

Răspuns Câştigător
| alecsandru2012 a răspuns:

Salut! Sunt din Brasov si pot sa-ti spun ca in oras nu prea gasesti cabane pentru ca nu sunt statiuni din acestea montane fix in oras. Poti gasi prin apropiere de oras.Iti recomand sa cauti aici cabanele care sunt in apropierea Brasovului: http://www.turistinfo.ro/judet-brasov/cabane-judet-brasov.html

1 răspuns:
| tteddy explică:

Mersibig grin