| Sandor12921 a întrebat:

Salutare TPU, astazi 2 muncitori de la o firma de amenajar exterioare au pus in parcare pavaj din dale de beton/ciment, de 40x40cm. Iar cand am mers sa le vad, pe acestea sunt zgarieturi albe, ei mi-au spus ca era inevitabil sa nu apara, pentru ca au fost puse una peste alta, iar (arata urat acele zgarieturi) cand le-au tras s-au zgariat intre ele. Ce as putea face sa indepartez acele zgarieturi? Exista ceva solutie sau vor trece de la 2-3 ploi?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca e zgarietura de suorafat trec in timp dupa ce se uzeaza.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat