| ThinkDifferent a întrebat:

Cum as putea s scap mai repede de niste gandaci de bucatarie? La inceput erau putini am crezut ca scap dar acum s-au extins prin toata casa.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar desinsectare repetata, repetata la intervale stabilite (de 3 ori, la intervale de 8-12 zile).
Anunti administratorul blocului, iar el sa vorbeasca si cu cei din blocurile vecine, sa se comande o asemenea actiune generala, in toate apartamentele, case de scari, pivnite, ghene de gunoi.

In caz contrar vor veni inapoi din locurile me-dezinsectate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai firma DDD se ocupa de asta.

| farfuriaverdex a răspuns:

Exista un insecticid la farmacia veterinara, fiola alba din plastic, fiola se amesteca cu 1.5 l apa si se pulverizeaza prin casa, 2-3 saptamani nu mai ai probleme, costa in jur de 8-9 lei o fiola.

| Vasile94m a răspuns:

Bună seara, singura metoda ar fi folosirea de insecticide, sau o deratizare a casei.