| Biu90 a întrebat:

Salutare TPU! Spuneti-mi daca stiti, estimativ, cat ar costa mana de lucru pentru instalatiile sanitare si termice la o casa cu etaj, amprenta 98 mp. De specificat ca am 2 bai.
Stiu ca depinde de multe variabile dar as vrea ceva estimativ.
Multumesc.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cam 150 de obiect (calorofer, wc, chiuveta cada, boiler etc) si inca vreo 450 pentru centrala.

Bula
| Bula a răspuns:

Manopera - de regula - costa aproximativ cat materialele folosite (per total) + alte cheltuieli.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheama un instalator si el după ce vede i ti face pretul, depinde ce vrei sa schimbi țevi cadă chiuvetă wc, toate au alte preturi. Te poate costa si 150 milioane lei vechi,.