| unomulet a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati intr-o problema: vreau sa sterg baitul pe care l-am dat din greseala pe lemn; stiti cum sa fac? Trebuia sa las lemnul natur, nu sa-l colorez cu bait, deci am gresit. Cum sa fac sa sterg culoarea, adica baitul? Multumesc, astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Prin slefuire pana dispare tot baitul.

| unomulet explică (pentru darrio2007):

Asa ma gandeam si eu, am sa incerc diseara si daca am rezultat satisfacator, dau fundita!

| unomulet explică (pentru darrio2007):

Asa este, am dat cu smirghel si s-a luat tare bine tot baitul uscat, era dat o mana doar! Multumesc de sfat! uneori este bine sa mai cer o confirmare! indiferent cat de priceput ma cred.

| darrio2007 a răspuns (pentru unomulet):

Ok.Ma bucur ca s-a rezolvat.O seara buna!