| Claudiu_Deleanu_2000 a întrebat:

Salutare tuturor. Cat ma costa sa renovez 4 camere de medii dimensiuni + mana de lucru? Rigips, glet, gresie si o camera faianta.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intre 10.000 si 30.000 de euro, in functie de calitatea materialelor folosite, de firma de constructii pe care o angajezi, sau de numarul de muncitori (faiantari, tevari, finisori, zugavi, electricieni), de utilajele folosite si evident de locatia unde-i casa ( la tara, la oras, la munte samd).

| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Nu se poate da un pret, pana nu se vizualizeaza lucrarea.La fata locului se discuta si se negociaza.
Nu se poate evalua o marfa pana nu o vezi!

| Balint_Paul_1998 a răspuns:

Cam in jur de 6-8 ore pe zi in 4 zile (depinde daca esti singur)