| Marius_Marius_2001_Dzc7 a întrebat:

Salutare vreau saa fac o baie la tara am o camera in forma de dreptunchi 4m pe 1.60 m, si am buget de injur de 1000-1200 euro... AS vrea daca puteti sa ma ajutati cu tot ce trebuie sa cumpar pe partea instalatii tevi si mas incadra si cu fantana sa fac si fantana. fara manopera bugetul respectiv. o costruesc eu dar vreau sa vad alte parere

1 răspuns:
| AdrianVN a răspuns:

Am 14 ani jumate și știu ca la vârsta asta nu te pot ajuta cu mare lucru dar vreau sa Îți dau un sfat: fântâna se construiește în urma scanării zonei unde vrei sa o pui cu un fel de radar ceva care Îți arată dacă este apa în zona și la ce înălțime ca altfel te chinui mult... părerea mea, faci cum vrei.