| anonimul0alaa a întrebat:

Salut, am o situatie foarte jenanta, va rog ajutati-ma! Deci peste cateva zile vine o prietena la mine acasa si eu am peretii murdari si nu pot sa dau cu lavabil, ce pot sa fac ca sa-i fac albi? Cu metode naturale va rog

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ii speli.

| SilentRain a răspuns:

Nu exista alta metoda, daca ii ștergi se întinde și mai tare...
Ai putea sa lipești ceva peste, postere, tapet etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Daca face el curat prin casa prietena lui ce mai face?
Cu lavabila se poate da macar unde e mai murdar ca se usuca rapid, eu asa fac

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mâncare
Eu una prefer sa învestesc într-un lavabil bun, pe viitor doar cat să-l șterg

| Furnicuta000 a răspuns:

Cu clor
Daca nu merge, pune un tapet

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Ai putea sa incerci sa nu te mai agiti atat. E foarte posibil ca si ea sa aiba acasa pereti murdari. Ai doar grija sa fie curatenie, sa fie wc-ul cada si chiuveta proaspat spalate si cam atat.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da peretii cu clor ( testeaza oleaca pe o bucata de perete si vezi daca merge )

| Adrian5575 a răspuns:

Nu asta e cel mai jenant lucru. Cel mai jenant este sa mirosi a transpiratie, sa iti miroasa picioarele, gura, sa fie wc-ul murdar, mizerie in camera etc.

| Cksihja a răspuns:

Lipești niște postere.