| CristianPreda a întrebat:

Scuzati categoria, nu am stiut la ce alta categorie sa pun. Cu ce as putea sa dau sa nu ma mai ciupeasca tantarii? In afara de spray special. Multumesc

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu alifie chineazeasca (e ieftina, in jur de 1-1, 5 lei) te poti da ca sa nu te mai ciupoeasca tantarii, nu da in jurul de ochii, te vor ustura.

| Different69 a răspuns:

Ceapa, otet

| LoveTenis a răspuns:

Cu apa calda si sapun ai incercat? Cica face minuni, duce mirosurile...sau si cu otet! Si mai e una ca cica daca fumezi mirosul ala ii va tine departe pe tantari!

Răspuns utilizator avertizat
| 50cent50 a răspuns:

Cu otet sau stati si voi afara si face-ti un foc de tabara happy

| AndreiRadu00 a răspuns:

Fum asta ai alunga cat colo

| Mario502 a răspuns:

De ce intrebi? Nu poti cumpara spray special?