| anonim_4396 a întrebat:

Se aprinde ledul rosu la centrala si nu mai incalzeste apa! Pot sa ii fac ceva inainte sa chem un instalator?

Centrala este exact modelul din acest video
https://www.youtube.com/watch?v=BA8dNxtw1VQ

Eu nu inteleg ce face el acolo, stiu doar ca am aceeasi situatie. Ce ma sfatuiti?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai bine cheamă un instalator, să nu arunci casa in aer

| Zuse a răspuns (pentru sierra1):

Pe tine te tin minte demult si ma enervezi la culme, te rog sa-mi ocolesti intrebarile.

| sierra1 a răspuns (pentru Zuse):

"ma enervezi la culme" - totuși, nu-ți arunca casa in aer : instalatorul e salvarea

| Zuse a răspuns (pentru sierra1):

Sa iei ban ar fi salvarea.

| sierra1 a răspuns (pentru Zuse):

Ignonră-mă dar totuși, NU-ți arunca casa in aer dacă ești nepriceput

| sierra1 a răspuns:

Combinația era obligatorie cu adjectivul din coadă

| sierra1 a răspuns:

Adânc, profund