| Bondarel99 a întrebat:

Se poate muta un pom fructifer la maturitate (de ex un cires de 7 ani)? De ce utilaj e nevoie? Se va prinde bine sau se va usca?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O data ce a dat rod, nu se mai poate muta.

| Bondarel99 explică:

Poate sa ii dea cineva raport nesimtitului de mai sus?

| aXy99 a răspuns (pentru Bondarel99):

Cui?

| Bondarel99 explică (pentru aXy99):

Era unul numit S417 care m-a injurat, cont facut astazi, nu stiu de ce nu mai apare deloc

| aXy99 a răspuns (pentru Bondarel99):

Poate si-a sters comentariul. In lista de utilizatori suspendati nu apare.

| Bondarel99 explică (pentru aXy99):

Nu ii gasesc nici profilul. Poti te rog sa il cauti si sa vezi ce raspunsuri are pe profilul lui? Mie mi-a dat ignore si oricum nu pot sa il vad.

| aXy99 a răspuns (pentru Bondarel99):

L-am cautat si nu l-am gasit deloc in clasament. Si nu cred ca ma are la ignore pentru ca nu am interactionat niciodata cu el, nici nu stiam ca exista.
Numele lui complet e S417?

| Bondarel99 explică (pentru aXy99):

Da, cred ca si-a facut contul doar ca sa ma injure

| aXy99 a răspuns (pentru Bondarel99):

Mda, sunt destui de genul asta. Pot fi usor depistati, chiar daca folosesc vpn/proxy. Doar sa nu-si ascunda mac-ul. Dar pentru asta ar trebui mai multa implicare din partea staff-ului TPU.

| cristi202 a răspuns (pentru Bondarel99):

L-au sters adminii, userii nu pot aici sa stearga nimic. E bine ca a fost vazut la timp.

| Yuoia a răspuns:

Daca are deja 7 ani, ma tem ca il vei distruge. Radacinile sunt mult extinse. Iar daca le tai, mai ales daca tai prea mult din cele tinere, se va usca.