| mariana_7652 a întrebat:

Sint scumpe caramizile de sticla? rezista la geruri+calduri mari? ce-mi sugerati? si multumesc celor ce imi vor raspunde!

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Da sunt scumpe dar dau un efect extraordinar de frumos, iar lumina naturala care patrunde prin ele este speciala

3 răspunsuri:
| smaranta a răspuns:

La Praktiker sunt cu 4, 9 ron /buc.Intrebarea asta am vrut sa o pun si eu, ma intereseaza si pe mine, si daca se pierde caldura prin ele.Sa speram ca mai raspunde cineva care se pricepe mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant intre 20 si 70 de lei.rezistente la orice.

| latinu a răspuns:

Eu am in apartamente perete din caramizi de sticla...arata ft bine dar problema esta la rostuire.nu se gaseste rost special pentru ele si trebuie sa improvizezi ceva... o caramida costa de la 5 lei pana la 25,, dar mai ai nevoie de distantierele speciale si fier beton de 6mm si adeziv pentru caramida de sticla...este ft rezistent peretele