| Imbrea_Dinu_1995 a întrebat:

Sora mea ma pune sa intind hainele si eu nu vreau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| 1918 a răspuns:

Inteligenta intrebare

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Vreau - nu vreau. Nu tot ce vrei sau nu se poate intampla in viata, daca vrei sa o duci bine in ea. Trebuie sa inveti ca va fi necesar sa faci compromisuri, sa vrei cand nu vrei si sa nu vrei cand iti doresti din toata inima. Adevaratul caracter aici se arata. Deci, daca vrei sa fii cineva, sa arati ca esti ceva, chiar de nu vrei, fa sa vrei si fugi si ajuta-ti sora intinzind hainele. Va fi un pic inconfortabil pentru tine, dar vei vedea ce mult va insemna in relatia ta cu sora ta. Si cand tu vei avea nevoie, ea iti va sari tie in ajutor, asa ca merita sa te duci si sa intinzi hainele.

| minrest a răspuns:

Sa le intinzi totusi, si sa adopti o atitudine pozitiva.

| BroascaCuElice a răspuns:

Sa ii zici ca nu vrei, dar nu cred ca e asa de greu sa intinzi niste rufe

| AndreiWeisz a răspuns:

Zici ca le intinzi mai incolo.

| xFlo a răspuns:

Sa te fofilezi happy

| pruneeex3 a răspuns:

Ce e asa greu sa intinzi cateva rufe? :I
Si in plus, ea ce face? de ce nu o face ea?;-;

| minrest a răspuns (pentru pruneeex3):

Ea le-a spalat, este?