| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat este o chirie in cluj la un apartament cu doua camere in cartiere noi in: Floresti, Manastur sau alte zone din cluj dar nu chiar in centru?

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

In cluj apartamentele sunt inca scumpe, in zonele pe care le doresti gasesti incepand cu 200 pana la 300E, depinde si de ce ti se ofera, sau de ce vrei tu sa ai in apartament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Floresti, bloc nou, intre 130-200 EURO ap. cu 2 camere, functie de dotari si zona. Pt. detalii poti suna la 0745107056

| EnVogue a răspuns:

In Floresti nu are rost sa stai in chirie, doar daca iti cumperi un apartament, e departe de oras. In Manastur si alte zone preturile difera in functie de confort, la fel cum zice Luiza, intre 200-300-350E.