| tee a întrebat:

Stie cineva cum se taie lamaiul pentru a face cat mai multe flori? Este altoit.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu am un lamai si îl tai in asa fel incat coroana sa fie cat mai aerisita, deci trebuie sa reduci anumiti lastari care incomodeaza dezvoltarea normala a plantei.

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Eu nu ma pricep eu zic sa intrebi pe cineva priceput sau cauta pe googlewinking

| nutzu' a răspuns:

In bucati

| hapy a răspuns:

Sunt anumite ramurele care fructifica si altele nu. din experienta de taiat pomi fructiferi se aseamana cu marulsi parul.vezi ca sunt pe net metode de taiere!

| BabyRosse a răspuns:

Pai cauta pe google.Sigur vei gasi.