| anamariarot a întrebat:

Stie cineva daca intre mobila alb de la dedeman si cea de la ikea e vreo diferenta vizibila? N-am niciun magazin ikea aproape astfel incat sa compar, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kenzo1234 a răspuns:

(parerea mea)_ Cea mai buna mobila o gasesti la dedeman,,, sunt renumiti pentru calitate si design!

| Kenzo1234 a răspuns (pentru Kenzo1234):

Ce draguta esti....Ms

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitatea lemnului, ce tip de lemn este, ce material se mai adauga, compozit si etc, pot fi posibile diferente trebuie vazute si studiate atent amandoua, sa vezi ce si cum.

| HLucian a răspuns:

Buna. In general ikea e un lant suspicios sa zic asa, sunt foarte raspanditi insa nu sunt renumiti pentru calitatea produselor.

| Maribella a răspuns:

Nu sunt diferente mari. Doar ca partile componente din lemn ii difera culoarea