| ALEXICAmarketing a întrebat:

Stie cineva un producator bun de termopane?
Exclus firme de apartament.

8 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

FAR-EST, sunt super buni!

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

Pret mare, nu merita.Pret 640 lei si eu am vazut si cu 320 lei un GEAM NORMAL.

| Yon1470 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Sunt ultimele modele si sunt direct din fabrica si foarte calitative.Ei sunt producatori destul de buni in materie de termopane si cea mai mare fabrica din Bucuresti.Ca tu nu-ti permiti sau vrei ceva mai ieftin, nu inseamna ca nu se merita.Incearca sa discuti cu ei, poate fac reduceri cine stie.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

Nu cred ca imi fac reducere 50% laughing

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

O sa ascult sfatul tau si o sa le cer totusi un scor.Eu nu vreau sa dau mai mult de 2000 lei pe termopane+montaj (mai dau si aici maxim 400 lei).E JALE CU INDUSTRIA TERMOPANELOR.

| Yon1470 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Depinde si ce termopane vrei, cate camere si multe altele.Aia sunt fabrica, fac orice la comanda.Suna si intereseaza-te.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Yon1470):

Au un calculator de termopane si da scump fata de ce am vazut eu in piata.Sa vedem ce imi raspund la mail.

| Yon1470 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Multa bafta!