| Marasesti_Alexandra_2002 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot cumpara sapun spuma? ( nu de pe internet)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi cumpara săpun spuma ca atare, există diferite dispozive care fac din săpunul lichid normal spuma.Succeswinking

| Cosminator141356 a răspuns:

Dintr-un magazin atunci

| Marasesti_Alexandra_2002 explică (pentru Cosminator141356):

Un nume? Am cautat si nu am gasit

| Cosminator141356 a răspuns (pentru Marasesti_Alexandra_2002):

Încearcă Dove

| Marasesti_Alexandra_2002 explică (pentru Cosminator141356):

Am căutat în magazine și nu am găsit nici un fel. As vrea un nume de magazin in care știți sigur că găsesc