| AndreaDanci a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi mobila cu rafturi ca in poza asta? Sau daca are vreun nume genul asta de design

https://ro.pinterest.com/pin/728316571006971826/

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Am mai văzut ceva asemănător chiar atunci cînd se făcea,. Făcut din rigips. Daca ești interesata, pot sa îți fac. Exact pe forma și dimensiunile pe care le dorești. Materialele nu vor costa prea mult, manopera însă va fi ceva, e foarte mult de lucru, poate sa dureze și o saptamana, depinde de dificultatea proiectului.

Bula
| Bula a răspuns:

Este mobilier DIY (Do it yourself - fa-l pentru tine).
Se poate face de tine, acasa, daca ai dexteritate si rabdare.
Se face din lemn masiv, la urma vopsit.

| dullcat a răspuns:

Designul se numeste niche arch shelf si apartine aztechouse.com, un magazin din Australia.

| dolceromania a răspuns:

Da, foarte frumos! Nu cred că găsești, e ceva făcut special la comanda!