| TruLove a întrebat:

Stiti unde se gasesc betisoare parfumate de camera? Dar nu d.alea care ard. vreau din.alea care se pune in ceva si miros...help!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite un link
http://www.naturales.ro/accesorii-pentru-ceai/betisoare-parfumate/
O seara buna:)

| TruLove explică (pentru caramela):

Stiti cat timp miroase ca nu am mai folosit pana acum

| caramela a răspuns (pentru TruLove):

Din pacate nu cunosc acest detaliu...
O seara bunahappy

| PeFuga a răspuns:

Gasesti la Dedeman, Baumax, orice magazin de amenajari interioare, inclusiv Bamboo si BoBo Shop.
De persistat mirosul depinde... de calitate! Probabil cateva luni. Stiu pe cineva care avea un borcanas din ala cu betisoare parfumate care costase in jur de 100 lei si dupa aproape un an inca mai mirosea, insa nu la fel de intens ca la inceput.