| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cum se numesc acele insecte (eu cred că sunt insecte) care zboară noaptea din floare în floare și care au tuburi lungi, precum păsările colibri, cu care sorb nectarul din flori? Sunt de 2 zile la țară la bunicul și le-am văzut trecând de la o regina-nopții la alta, însă nu mi-am făcut curaj să mă apropii să le fac poză.

Răspuns Câştigător
| Andrei007007 a răspuns:

Molia Colibri se numesc

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Vezi sa nu te apropii ca au colti mari, musca rau si te transforma in zombi big grin

| Ushtria a răspuns (pentru Zuzu1991):

Se transforma in ungur laughing

| geoconda a răspuns:

Molia Colibri

Răspuns utilizator avertizat