| UserName450 a întrebat:

TPU am o intrebare. Imi dati si mie video-uri in care ma incalzesc sau sa ma racoresc? Adica cu teracota sau cu aerul conditionat sa mi se simta temperatura de la TV la mine. Ca ieri am conectat TV-Ul, iar azi mi-a venit o idee ca maine sa pun video-uri cu ventilator/aer conditionat sau teracota ca sa ma incalzesc sau sa ma racoresc. Deci cine mi le da? Ca am frig in casa si vreau sa ma incalzesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da drumul la incalzire, ca afara sunt 20 grade!
Poti incalzi cateva caramizi si sa te culci intre ele (daca ti-i frig) sau sa faci cuburi de gheata si sa le bagi sub camasa si in pantalooni daca ti-i prea cald...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=RDfjXj5EGqI
Poate te incalzeste mai bine asta.