| PublicName330 a întrebat:

TPU, am si eu o problema cu un prieten apropiat, e ca la 10 m distanta. Eu stiu bine sa sterg fundul, dar prietenul meu are 15 ani si trebuie sa o cheme pe mama lui mereu dupa ce face treaba mare sa-l stearga. Cand mama lui nu e acasa, ma suna sa il sterg eu. Il sterg foarte bine. Ce sa fac cu el sa invete?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga-l cu capul in WC. Din clasa intai n-a mai fost nimeni cu mine la WC. Stiam sa ma sterg singur. Doamne fereste!

| KillaNoFilla a răspuns:

Stergel o data si bine, ia niste smirgel sau peria de sarma.

| Xenoverse a răspuns:

Ar trebui sa-l inveti sa se stearga de jos in sus si apoi invers, sper ca ti-am fost de ajutor.