| UserName450 a întrebat:

TPU, pana ieri am fost foarte cuminte la scoala...Acum am inceput sa fiu obraznic, sa alerg dupa copii si sa ma bat, iar acasa sa fac glume multe cu mami si mereu o scot din sarite, ciudat ieri nu eram asa. Am ADHD cumva?

4 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

N ai nimic, ADHD ai din nastere daca e sa ai, tu pana ieri ai fost un copil cuminte, azi ai fost mai rautacios cu colegii si parintii tai, nu e ok ce faci, e si ziua mamei tale si tu o superi. Vezi? nu i frumos ce faci, fi un copil cuminte cum ai fost pana ieri, cereti scuze mamei tale, azi e ziua ei

| userul7200 a răspuns:

Te iei dupa altii.

| Danyel2002 a răspuns:

Foarte urât! sad Azi este 8 martie, Ziua Femeii.

| Blindu_Bianca_1996 a răspuns:

Poate tea convins cineva