| hândel a întrebat:

Un utilizator gustos, intreaba:
Ce vrezi sa spuneti prin curatatul curtii?

De ce anume trebuie curatata?
intrebarea se refera la reteta CURTEA DE TOAMNA de pe strada mea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mai, ca inca nu o stiti pe aia cu bicarbonatul de sodiu? a stat acolo-sha vreo 3 luni si cea cu imprimanta la fel.lasa-o pe aia cu burta, chiar imi foloseste pentru ca astazi am luat 2 kg de burta, curatata deja.

6 răspunsuri:
| hândel explică:

Daa! Sper sa fur din succesul inregistrat de intrebarea respectiva ironzand-o, si sa devin macar pe jumatate la fel de faimos, daca inca bantuie pe pagina intrebarilor fara raspuns. raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii si tu in top cu intrebarea la fel ca acela care a postat-o pe cea referitoare la curatatul burtii? laughing
Si totusi, observ ca sunt multi care alearga dupa puncte, nu stiu si tot raspund. Lora, este o ironie la faptul ca inca troneaza o intrebare despre curatatul burtii.Deja ma streseaza acea intrebare si Raluca inca nu s-a hotarat sa ne elimine acel stres.Sau poate ca este la pachet cu reclama lui Mircea Geoana. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Lora-ar fi bine in primul rand pentru tine sa incepi sa le inveti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sters de utilizator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce apare la voi pe pagina in dreptul tabloului cu preiubitul, dar la mine mai apare ceva de genul:testul mortii(zece intrabari care pot schimba viata ta)si
test de amor gratis, esti compatibil cu perechea ta?
eu nu stiu, ce va pasa voua? de preaiubitul? hai cu tontii la testul de amor gratis, sa vedem cine cu cine e compatibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mai,ca inca nu o stiti pe aia cu bicarbonatul de sodiu? a stat acolo-sha vreo 3 luni si cea cu imprimanta la fel.lasa-o pe aia cu burta ,chiar imi foloseste pentru ca astazi am luat 2 kg de burta,curatata deja.