| Feyenooord666666 a întrebat:

Unde as putea gasi otet de mere biologic?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

La plafar gasesti e 20 si ceva de lei
http://www.plafar.net/......coils.html

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci tu singur. Vei sti sigur ca e bio.
http://vocea.biz/......et-de-mere

| Feyenooord666666 explică (pentru Bula):

Prefer sa cumpar gata facut. Nu am timp sa imi fac singur happy.

| Bula a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Mai bio nu-ti pot recomanda, mai ales daca-l ei din comert "gata facut"...
Nu trebuie sa stai langa el, amesteci si lasi sa stea cca 2 saptamani la temperatura camerei, iar cand e gata il strecori si-l folosesti vreme indelungata. Prepararea dureaza mai putin decat mersul la "vanat" prin comert, iar rezultatul nu se compara.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

In magazine, este otet de mere facut la Bistrita. Este natural.

| Feyenooord666666 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Kaufland sau auchan?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Cred ca ambele. Auchan sigur.