| dana1986 a întrebat:

Unde pot gasi bulbi de lalele negre?

Răspuns Câştigător
| ewen a răspuns:

La o florarie sau o seminterie.

8 răspunsuri:
| remus a răspuns:

WWW.Gradina mea.

| tim a răspuns:

Lalele negre? nici nu stiu daca exista asa ceva.Probabil sunt modificate genetic, sau ceva de genu asta.Nici nu am vazut vreodata incearca din astea galbene, le spreiezi cu negru, poate iese

| DeNyyy a răspuns:

La florarie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.multeplante.ro. Faci comanda on-line si vine curierul cu plata la livrare, eu sunt foarte multumita, am luat si pomi fructiferi si bulbi de lalele, cu ele trebuie sa mai astepti putin pina trece inghetul. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda pe net happy

| alexutzu00791 a răspuns:

La Zorro.SRL

| DeMentaa a răspuns:

Florarie de pe drum tai si iei semintelelaughing

| wwwLaleleOlandaRo a răspuns:

La www.lalele-olanda.ro. Pachetul promotional are si bulbi de lalele negre: quin of night