| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa gasesc sfaturi pentru construirea unei case?

Răspuns Câştigător
| cireshar a răspuns:

Cred ca primul pas este sa mergi la serviciul urbanism din cadrul primariei de sector; afla intai daca poti sa construiesti ceea ce tu doresti!

4 răspunsuri:
| stefybx a răspuns:

Daca intri pe net cu aceste cuvinte gasesti o multime de sfaturi la obiect. http://www.planuri-case.ro/ si multe altele. Incearca, succes!

| somebody a răspuns:

Am cel mai bun sfat pentru tine. Ia in calcul bugetul dublu fata de cel pe care-l ai acum...

| gixbanat a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti la ce fel de casa iti doresti. apoi depinde foarte mult de bugetul alocat si in fuctie de asta poti sa primesti tot felul de sugestii.