| Grafytii_Stefan_1997 a întrebat:

Unde pot vinde o motocoasă în Dorohoi? Adica direct intr-un magazin second sau ceva

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti vinde nimic la un magazin, ca tu nu ai cum sa-i dai factura fiscala magazinului!
Dar o poti vinde la rude, prieteni sau pe site-urile de vanzari second hand ca: olx.ro sau la targul de vechituri.

| gabicoo a răspuns:

Poti veni in Suceava - pe drumul spre Falticeni la Cumpărătura ( la târgul lui Severin ).
Aici se organizează in fiecare weekend un târg de masini ( se vinde orice nu numai autoturisme ).
Vin clienti din mai multe judete si ai mai multe șanse sa o vinzi destul de repede.
Succes.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune anunt pe olx