| aiCEVAcuMINE a întrebat:

Unde sau la ce magazin pot gasi folie pentru geam in asa fel incat sa nu se vada de afara (efect tip lumina) funda

Răspuns Câştigător
| DricA a răspuns:

Nu se vede "in clar"--- se vade sub forma de "umbre"si miscarea lor( vorbesc despre folia opaca, nu despre cea cu efect oglinda la exterior!).Nu stiu sa-ti raspund la intrebare in cazul foliei cu efect oglinda la exterior( am folosit-o pe cea opaca in cazul unei ferestre a laboratorului in care am lucrat).

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Se gasesc la Praktiker, Baumax, Dedeman.

| aiCEVAcuMINE explică (pentru alessia5158):

Ai idee in momentul aprinderii luminii daca se vede in casa?(noaptea)

| aiCEVAcuMINE explică (pentru DricA):

Multumesc!

| DricA a răspuns (pentru aiCEVAcuMINE):

Nu se vede "in clar"--- se vade sub forma de "umbre"si miscarea lor( vorbesc despre folia opaca, nu despre cea cu efect oglinda la exterior!).Nu stiu sa-ti raspund la intrebare in cazul foliei cu efect oglinda la exterior( am folosit-o pe cea opaca in cazul unei ferestre a laboratorului in care am lucrat).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca la un magazin de piese auto.

| Iubibilăă a răspuns:

Dedeman, Baumax si Praktiker.

| IF88MDL a răspuns:

Salut,de unde esti poate te pot ajuta eu cu folia!

| DricA a răspuns:

Eu am cumparat online. gasesti pe folina.ro fel si fel de folii pentru asa ceva. iti trebuiesc dimensiunile. in rest e super usor de aplicat. iti las si link https://www. folina.ro/folie-geam/folie-protectie-solara