| Petronela7 a întrebat:

Urgent! Cineva are o masina de spalat, care se blocheaza in trimpul spalarii, o inchide si o deshide din nou si totul e bine. Masina spala bine, posibil sa aiba calcar. Iar acum cand vrea sa spele ii da drumu si nu porneste? S-a stricat de tot? Sau ce poate sa aiba?

5 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Nu cred ca s-a stricat de tot, treaba asta se poate intampla si de la un simplu fir ..care nu mai functioneaza..cheama pe cineva care se pricepe si o sa vada. Succes

| white2 a răspuns:

Trebuie schimbat butonul de pornire costa maxin 20 ron!

| Ania100 a răspuns:

Nu poate fi stricata permanent.Trebuie sa se fi blocat de la ceva.Eu cred ca trebuie sa chemi un om care se pricepe si iti va spune el, sau iti va repara.Mult succes!love struckbig grin

| Fantomacugheare a răspuns:

Poate numai are benzina

| Petronela7 explică (pentru Fantomacugheare):

Foarte amuzantlaughing, dar merge cu motorina