| Ionut7743 a întrebat:

URGENT

Salut. Aseară am comis-o...
Am vărsat un pahar plin cy pepsi pe perete.
Nu nu eram beat, era semi întuneric și am dat cu mana peste el

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ce sa intelegem?
1) Ca e peretele murdar (pepsi pe perete), si vrei sa scapi de pata?
2) Ca ti-a ramas amprenta pe perete (mina peste el, adica peste pepsi) si nu stii cum sa scapi de ea?
3) Ca ai dat cu mina peste pahar si te-ai taiat (mina peste el, adica peste pahar), si nu stii ce sa faci sa iti treaca rana mai repede?
happy happy happy happy happy
Spune-ne clar si concret ce vrei sa afli de la noi.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru cristi202):

Nu, doar isi povesteste amaru' laughing.

| Ionut7743 explică (pentru cristi202):

Sa curat peretele... Eu am scris toată întrebare nu știu dc nu apare și restul

| CdeMetal a răspuns:

Mișto, si ce propui?

| Ionut7743 explică:

Vreau sa curat peretele. Nu știu dc nu scrie și restul în întrebare. Eu am scris tot.
Vreau sa curat urmele de Pepsi și sa nu stric vopseaua