| Petrovic a întrebat:

Vă plac florile? Le țineți în vază? Cât țin la voi?

6 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Imi plac florile. Nu cele din vaza, ci cele din gradina sau ghiveci. Nu-mi place sa vad flori murind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac florile atata timp cat raman in gradina, nu vad de ce as da bani ca sa vad cum mor in cateva zile. Le pun in sticle de bautra si isi dau duhul in maxim 2 zile pentru ca le tin in vitrina. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le pun zahăr sau chiar Sprite (nu sunt normal, știu ) și țin mai mult

| Lucian2473 a răspuns:

Tin mai mult timp daca le introduci coada intr-un cartof si apoi le bagi in vaza dar fara apa. Cand cartoful da semne ca se usuca, il schimbi.

| georgyanaaa a răspuns:

Da imi plac florile si unele le tin in vaza adica cele primite acum dar cele lante in gradina si in ghiveti si tin destul de mult daca ai grija de ele

| Kawaii123 a răspuns:

Eu am niste zambile primite de la tatal mwu de Valentne's si au inflorit repede pe timp de iarna.Eu le tin in ghiveci.