| Denila123 a întrebat:

Va salut.
Doresc sã cumpar un lanț de drujba rezistent.
Ce recomandați?
Stil 270

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lant Husqvarna sau Stihl

| relian a răspuns:

Sa nu dai bani multi si sa fie si bun cauta Oregon astea is calitativ aproape ca alea scumpe stil sau branduri de astea.Dar pretul este mult mai mic.

| Denila123 explică (pentru relian):

Sigur e ok
m ã gandeam la ceva vidia?

| relian a răspuns (pentru Denila123):

Pt lanturi de fierestraie de genul asta nu sunt cu ce spui tu, toate au cam aceleasi materiale, la cele bune otelul ala find mai de calitate. Cele ieftine is din tabla moarta laughing dar ce zic eu ORegon astia is buni.Bine un lant se si ascute din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti l pui la gît? Sau la picior?